Ogłoszenia:

Oblivion Lost 3.1

img
kwi
11

Kolejna próba przywrócenia klimatu tego Oblivion Lost.

W skrócie

Tytuł oryginalny: Oblivion Lost 3.1: Definitive Edition
Twórca: OLP Team
Data wydania: ~2015
Wersja językowa: PL
Autor spolszczenia: ?
Wymagana wersja gry: 1.0005 /1.0006

2/5 (27)

Opis

Rozwijana przez kilka lat modyfikacja Cienia Czarnobyla, mająca na celu maksymalne usprawnienie mechanik pierwszej części trylogii oraz przywrócenie tych, które na różnym etapie prac zostały wycięte. Oblivion Lost 3.1 nie wprowadza aż tak daleko idących zmian jak Oblivion Lost Remake.

Znajdziemy tu między innymi możliwość jazdy różnymi pojazdami, Emisję czy nowe-stare mutanty. Sztuczna inteligencja postaci niezależnych i fauny Zony została znacząco poprawiona; widok oddziału wrogiej frakcji atakującej jedną z dużych baz przeciwników to tutaj norma.

Choć fabuła pozostała w gruncie rzeczy bez zmian, po ukończeniu głównej historii czeka nas jeszcze jej uzupełnienie, przygotowane już przez autorów moda.

 • uzupełniona o nowy wątek fabuła;
 • przywrócona możliwość jazdy pojazdami i Emisja;
 • śpiwór;
 • ulepszona sztuczna inteligencja;
 • pojawiły się wycięte mutanty;
 • nowe lokacje;
 • freeplay po ukończeniu historii;

Pobieranie

Instalacja

Rozpakowujemy archiwum i przenosimy foldery gamedata oraz bin do głównego katalogu gry, zgadzając się na zamianę plików.

W paczce znajduje się patch dla podstawki w wersji 1.0006 – jeśli nie chce Wam się bawić w degradację wersji gry lub nie potraficie tego robić, można z niego skorzystać.

Spolszczenie przenosimy do głównego katalogu gry, zgadzając się na zamianę plików.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
 • img
  Włóczykij Odpowiedz
  lis 6, 2020 @ 1:41 am

  Lokacje są te same, co w ShoC, czy może, jak w LA? Wersja Remake 2.5 miała lokacje z LA 1.3003 (2014r.). Niby ta wersja LA, to pierwotny S.T.A.L.K.E.R., który finalnie został pokrojony. W OLR 2.5 podobała mi się stara, dobra oprawa graficzna, której do LA już nie wrzucili.

 • img
  lis 6, 2020 @ 9:23 am

  @Włóczykij
  Te same co w SoC. te wczesne wersje Oblivion Lost to bardziej przywrócenie niektórych pierdół z pierwotnej wersji gry niż totalne przywrócenie jej koncepcji łącznie z poziomami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *