Ogłoszenia:

Nowy zwiastun Paradise Lost na Gamescomie

img
wrz
01

Choć na Gamescomie brakowało informacji o STALKER-ze 2, pojawiło się kilka innych, ciekawych akcentów. Naszą uwagę ponownie zwróciła produkcja od polskiego PolyAmorous.

Kolejny zwiastun Paradise Lost to nie gameplay, a CGI – z początku miałem skojarzenia ze sławnym trailerem Dead Island (choć w żadnym wypadku go nie przypomina), a chwilę później bardzo pozytywnie zaskoczył mnie doborem ścieżki dźwiękowej. Zerknijcie sami:

Pierwszy zwiastun Paradise Lost i kilka słów na temat gry znajdziecie tutaj, ale dla przypomnienia – wcielamy się w dwunastoletniego chłopca, żyjącego w alternatywnym świecie, w którym II Wojna Światowa nigdy się nie skończyła, a po 20 latach nieustannej walki naziści zdecydowali się na atak nuklearny… Wędrując po zrujnowanej Polsce, trafiamy na opuszczony bunkier, który kryje zdecydowanie więcej niespodzianek, niż mogło nam się wydawać.

Paradise Lost korzysta pełnymi garściami z dobrodziejstw Unreal Engine 4. Premiery powinniśmy się spodziewać jeszcze w tym roku, choć w nieujawnionym jeszcze terminie.

Jeśli gra Was zaciekawiła, nie zapomnijcie dodać jej do listy życzeń na Steamie.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *