Ogłoszenia:

Nowy zwiastun i data premiery Fallout: London!

img
cze
27

Fallout: London każe nam na siebie poczekać jeszcze jakiś czas…

Ponad rok temu pojawił się pierwszy zwiastun Fallout: London – moda do Fallouta 4, zabierającego nas na wycieczkę do Zjednoczonego Królestwa. Jest to to samo, dobrze wam wszystkim znane uniwersum, ale zaprezentowane nieco inaczej, ponieważ nie ma tu elementów typowych dla tej serii, takich jak efekty eksperymentów z wirusem FEV czy ikoniczne krypty. A co jest? Znany z „czwórki” klimat, jednak przeniesiony na inny kontynent. Prawie rok po pierwszym ogłoszeniu opublikowano 20 minut gameplayu i jak na razie wygląda to całkiem przyzwoicie.

Ostatnio twórcy zaprezentowali kolejny zwiastun, koncentrujący się głównie na lokacjach, jakie przyjdzie nam odwiedzić i przy okazji zdradzili datę premiery – Fallout: London ukaże się w bliżej nieokreślonym terminie 2023 roku.

Nie pamiętam już, czy „Biblia Fallouta” uwzględniała w ogóle to, co stało się z resztą świata po Wielkiej Wojnie, jaka w tym uniwersum doprowadziła do zniszczenia całego świata. Zresztą zważywszy na to, że prawa do marki pozostają w rękach Bethesdy, Fallout: London będzie całkowicie fanowskim spojrzeniem na tę ciekawą kwestię i świetną okazją do tego, by odświeżyć trochę formułę.

Swoją drogą nie wiem czy wiecie, ale Todd Howard wypowiedział się niedawno na temat Fallouta 5. Niestety wygląda na to, że na grę przyjdzie nam poczekać jeszcze co najmniej kilka dobrych lat… 

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *