Ogłoszenia:

Nowy zwiastun Fallout 4: New Vegas

img
paź
20

Powrót do New Vegas na nowym zwiastunie moda do Fallout 4.

Mod zapowiada się na dopracowane, przemyślane dzieło, przenoszące świat oraz fabułę Nowego Vegas na silnik czwartej części serii. Znajdzie się w nim zarówno oryginalna zawartość stworzona przez Obsidian, jak również wiele wyciętych elementów. Jak mówią sami twórcy – po raz kolejny będziemy mogli przedzierać się przez spalone słońcem Pustkowia Mojave, aż do skąpanego w światłach neonów New Vegas Strip.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o krótkim wideo z rozgrywki, w którym zobaczyliśmy fragment jednego zadania. Twórcy rzadko dzielą się nowymi informacjami, ale opublikowany właśnie zwiastun potwierdza, że prace idą w dobrym kierunku. Prawie dwie minuty na Pustkowiach Mojave w Fallout 4: New Vegas potwierdzają, że produkcja będzie wiernym odzwierciedleniem oryginału.

Udostępniane przez twórców screeny zdają się to potwierdzać. Tak było:

A tak jest:

Autorzy twierdzą, że wolą skupić się na dopracowywaniu detali i dokładnym odtwarzaniu wszystkich elementów, dlatego – jak zwykle przy tak dużych produkcjach – data premiery nie została jeszcze ustalona. Więcej informacji na temat moda znajdziecie na jego stronie.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *