Ogłoszenia:

Nowy raport z prac nad Fallout: Miami

img
paź
19

Twórcy ambitnego Fallout: Miami udostępnili właśnie film z prezentacją tego, co udało im się osiągnąć przez całe lato.

Wkrótce po premierze Fallouta 4 zaczęły pojawiać się pierwsze mody. Obecnie naprawdę jest w czym wybierać; część z nich wprowadza tylko kosmetyczne zmiany, a część – jak Fallout: Miami – zapewni mnóstwo zabawy, dorównując wielkością świata i długością wątku fabularnego oficjalnemu DLC Far Harbor.

Przypominamy, że mod przenosi nas do Miami Beach, które ze słonecznego kurortu zmieniło się w Wakacyjne Pustkowia, gdzie wiele nowych frakcji walczy albo o wolność, albo o dominację nad rzeczywistością po wojnie atomowej. Oprócz zupełnie nowego wycinka świata, gra zaoferuje nowe uzbrojenie, wrogów, postacie niezależne i własny wątek fabularny. Trochę więcej dowiedziecie się ze zwiastuna, o którym pisaliśmy tutaj.

Udostępnione dzisiaj wideo rozpoczyna się od nowego utworu skomponowanego przez Garretta Beelowa, który ma już doświadczenie z pracą przy modach – choćby przy Fallout: Cascadia.

Następnie zobaczymy kilka koncept artów, prezentujących część frakcji, z jakimi zetkniemy się na Wakacyjnych Pustkowiach. Mowa tu przede wszystkim o handlarzach niewolników z Sunshine Cove i ich przywódcy, niejakim Gabrielu Goodmanie. Jeśli śledzicie rozwój produkcji zauważycie, że część postaci doczekała się małego redesignu, za który w części odpowiada Oliwia Białek.

W trakcie oglądania poznamy wiele ciekawostek o miejscach i postaciach, jakie napotkamy na swojej drodze. Twórcy zdecydowali się pokazać tylko te rzeczy, które w najbardziej zbliżonym kształcie zobaczymy w grze; niektóre assety prawdopodobnie czeka lekki redesign, a inne pomysły nie zostaną zrealizowane.

Fallout: Miami zadebiutuje w bliżej nieokreślonej przyszłości, ale stan prac sugeruje, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Poniżej cały film:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *