Ogłoszenia:

Nowy gameplay ze Stalkera 2

img
gru
29

Na koniec roku GSC nie zawiodło, publikując zwiastun z gameplayem ze Stalkera 2.

Ostatni materiał ze Stalkera 2 mieliśmy okazję oglądać w czerwcu, kiedy GSC pokazało odwołujące się nieco do intra z Cienia Czarnobyla wideo, a także kolejne po wybuchu wojny dzienniki developerskie. Nie licząc wymownego filmu z początku marca, nowego utworu ze ścieżki dźwiękowej gry, plotek o przeniesieniu firmy do Czech (jakie ostatecznie okazały się prawdą) oraz oficjalnego przeniesienia daty premiery na 2023 rok, to właściwie wszystkie większe informacje odnośnie do Stalkera 2, jakie dostaliśmy w tym roku.

W czasach wojny zastój z informowaniem o postępach i samymi postępami nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem, jednak GSC w ostatnich dniach roku postanowiło nas zaskoczyć i, podobnie jak przed dwoma laty, zakończyć rok nowym materiałem z gry. Pozostaje mi więc tylko życzyć wam przyjemnego seansu:

Wszystko co dobre szybko się kończy, a na dalszy ciąg będziemy musieli jeszcze poczekać. Stalker 2: Serce Czarnobyla ukaże się w bliżej nieokreślonym terminie przyszłego roku na pecetach i Xboksach Series X|S oraz już pierwszego dnia w Game Passie.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *