Ogłoszenia:

Nowe wideo z AtmosFear MAX

img
maj
04

AtmosFear MAX to wydaje się jednym z tych modów, o które nikt nie prosił, ale po premierze wszyscy chętnie sprawdzą, jak się prezentuje. Nie ma tu nowej fabuły, ale ilość planowanych zmian graficznych brzmi całkiem nieźle.

Przede wszystkim mod korzystać będzie z silnika OGSR. Oprócz oczywistych zmian, wynikających z przeniesienia starego, poczciwego Cienia Czarnobyla w środowisko 64-bitowe, autor wsparł się lokacjami z Autumn Aurora 2.1, by lepiej pasowały do nowej trawy w rozdzielczości 4K. AtmosFear MAX czerpie pełnymi garściami również z innych tytułów, takich jak AtmosFear, Absolute Nature 4.01 czy Stalker Two-K. Pojawiła się również paczka broni, oparta na FWR Lite Pack Final – nie znajdziemy tu nowych pukawek, a jedynie dopieszczone modele, obecne w oryginalnej grze.

Podstawą moda jest jednak nowa pogoda, stworzona na podstawie AtmosFear 3 i dostosowana pod nowe shadery. Na deser niewielkie dodatki, jak nowy interfejs, dźwięki w niektórych lokacjach czy post-procesy (w tym wypadku – efekty zbliżania się do anomalii, kolorystycznie dopasowane do jej rodzaju: pomarańczowy – Spalacz, zielony – Galareta etc). W późniejszym czasie mogą pojawić się drobne zmiany, takie jak dodatkowy zestaw broni, nowe modele postaci oraz zupełnie inne ambienty towarzyszące eksploracji.

Ostatnio autor udostępnił dwa filmy z testów Wysypiska, na których możemy zobaczyć większość wspomnianych nowości. Premiera podobno jeszcze w tym roku.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *