Ogłoszenia:

Nowe tropy w sprawie drugiego szyfru S.T.A.L.K.E.R.-a 2

img
mar
01

Jeśli śledzicie fanpage StalkerWorld i siedzicie do późna, to mogliście trafić na post o dziwnej treści… W pewnym sensie jest to dalszy ciąg zabawy z szyfrem – poniżej krótkie wyjaśnienie.

Na początek coś dla wszystkich, którzy nie znają sprawy – zajrzyjcie tutaj, by zrozumieć o co w całej tej zabawie chodzi.

W ostatnich dniach zabawa z drugim szyfrem S.T.A.L.K.E.R.-a 2 nieco przyhamowała; wszystkie poszlaki okazały się być ślepymi uliczkami, a kolejne próby rozwiązania tajemnicy spełzały na niczym. Nic dziwnego; po odnalezieniu profilu dziennikarza było sporo możliwości, ale wszystkie zdawały się prowadzić donikąd. Aż do wczoraj, kiedy to pojawił się ciekawy pomysł, któremu także my przyklasnęliśmy:

Hej, mamy kolejną teorię. Chodzi o to, że musimy „wybić” trochę sprawę Weniamina na Facebooku. Żeby to zrobić, musimy udostępniać jego ostatni status z podpisem w stylu: „zaginął człowiek, pomóżcie go znaleźć”. Może ktoś odpowie na wezwanie o pomoc… Byłoby fajnie, gdybyś mógł nam z tym trochę pomóc. Użyjemy hasztaga #findvenya.

Ciekawe, możecie działać!
Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Pojawiły się pomysły, że po odpowiednio dużym „wybiciu” sprawy, dostaniemy wiadomość od kogoś, kto zna Wieniamina osobiście i udzieli nam dalszych wskazówek. Być może tak będzie, ale równie dobrze może się okazać, że to kolejny ślepy zaułek. Dopóki nie pojawią się kolejne informacje, nie pozostaje nam nic innego, jak… czekać.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *