Ogłoszenia:

Nowe screeny z Dead Air 1.0. Mod wygląda świetnie!

img
sie
26

Dead Air 1.0 powstaje już od dłuższego czau, ale najnowsze screeny sugerują, że jest na co czekać.

Dead Air to druga – po Anomaly – arcypopularna wariacja na temat Call of Chernobyl. Mod zdobył oddane grono fanów, choć wydana w 2018 roku wersja była niekompletna. Twórcy mieli kontynuować prace, dodać wszystkie zaplanowane mechaniki i wypuścić pełną wersję moda tak szybko, jak się da. W toku produkcji pojawiały się nowe pomysły – wśród nich na szczególną uwagę zasługuje dynamiczna zmiana pór roku, która ostatecznie się w Dead Air 1.0 nie pojawi. A przynajmniej nie od razu, bo deweloperzy zostawiają sobie furtkę do implementacji różnych rozwiązań.

Dzisiaj, bez większych zapowiedzi, opublikowano ogromną ilość nowych screenów, koncetrujących się na podziemiach, jakie zobaczymy w nowej wersji moda. Chyba nie przesadzimy twierdząc, że są to najlepiej przygotowane podziemia w S.T.A.L.K.E.R.-ze od początku istnienia sceny moderskiej tej serii i czekamy, aż będziemy mieli wreszcie możliwość zwiedzenia ich. Żeby nie przedłużać – nacieszcie oczy poniższą galerią:

Dead Air 1.0 nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, choć autorzy ostatnio podtrzymywali tezę o pojawieniu się moda jeszcze w tym roku. Wesprzeć autorów możecie w tym miejscu, a jeśli nie możecie się doczekać (lub nie mieliście okazji zapoznać się z tą produkcją), zagrajcie w Dead Air 098b po polsku.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *