Ogłoszenia:

Nowe materiały z Dying Light 2 – Techland zatrudnił Hollywoodzką gwiazdę

img
paź
02

Dying Light 2 zbliża się wielkimi krokami. I choć wiemy już, że nie zagramy w tym roku, to kampania marketingowa rozwija się w najlepsze.

Zostało tylko kilka miesięcy do premiery Dying Light 2. Po pierwszym materiale z serii „Dying2know” wielu z obawą patrzyło na jawną inspirację marketingiem Cyberpunka 2077 i… Cóż, Techland udowodnił właśnie, że faktycznie idzie w ślady CD Projekt Red, jeśli chodzi o promocję swojej najnowszej produkcji.

Zaprezentowano wczoraj dwudziestominutowy film, w którym pojawiło się sporo nowych informacji na temat gry. Najważniejszą wydaje się być fakt zatrudnienia Rosario Dawson – aktorki, którą możecie kojarzyć z kilku filmów i seriali. Nie jest to gwiazda takiego formatu co Keanu Reeves, ale… może to lepiej?

Techland podzielił się również głównym motywem muzycznym Dying Light 2, skomponowanym przez Oliviera Derivière przy współpracy z London Contemporary Orchestra. I tutaj pozwolę sobie na odrobinę „prywaty” – lubię kompozycje pana Derivière (soundtrack Vampyra jest świetny), ale lepiej słuchało mi się pracy Pawła Błaszczaka w pierwszym Dying Light… Ilu ludzi, tyle opinii, więc sprawdźcie sami:

Na koniec łapcie pełny odcinek „Dying2know” a to, czy soundtrack będzie lepszy niż w oryginale sprawdzimy już po premierze, która według planu odbędzie się 4 lutego 2022.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *