Ogłoszenia:

Nowe informacje o S.T.A.L.K.E.R.-ze 2 pod koniec roku?

img
paź
15

Ostatnie informacje od GSC ograniczały się do widoczków znanych z trylogii i krótkiego klipu, o którym pisaliśmy wcześniej. Wygląda jednak na to, że jeszcze przed końcem roku dostaniemy nowe informacje o STALKER-ze 2!

Choć Zachar Boczarow utrzymywał, że rok 2020 będzie o wiele ciekawszy pod względem doniesień z frontu prac nad S2, wyszło inaczej. Kilka grafik i zwiastun, który – choć niezły – nie pokazywał właściwie żadnych konkretów. Tak naprawdę ilość informacji o grze jest prawie niezmienna względem tego, co wiedzieliśmy w październiku 2019.

Z jednej strony nie jest to nic dziwnego; nikt nie mógł przewidzieć nadejścia koronawirusa, który skomplikował życie wielu branżom, także twórcom gier. Z drugiej – ten sam Zachar Boczarow w wywiadzie zapewniał, że po przejściu na pracę zdalną studio radzi sobie nawet lepiej niż wcześniej.

Choć bilans wiadomości wypada niekorzystnie dla GSC, nadchodzące tygodnie mogą być dużo ciekawsze. Jeden z pracowników studia zasugerował, że nowe informacje o STALKER-ze 2 pojawią się jeszcze przed końcem roku.

Nie można stworzyć dobrej gry bez poświęcenia na to masy czasu. To właśnie czas jest naszym głównym surowcem, a obecna sytuacja na świecie komplikuje proces rozwoju.

Niedawno ukazał się zwiastun, a kolejny wyznaczony termin przypada na koniec roku. Toksyczne komentarze nie mają sensu, bo nie dają żadnego pozytywnego rezultatu. Jeszcze raz powtarzam, że zawsze słuchamy naszej społeczności i zwracamy uwagę na to, co możemy udostępnić. W tym momencie nie jesteśmy gotowi, by zdradzić wszystko na temat gry, naszym głównym zadaniem jest zrobić to sprawnie i tak, jak trzeba.

Jako, że powyższej wiadomości nie towarzyszyły żadne konkrety, nie ma sensu spekulować. Zamiast tego będziemy śledzić temat na bieżąco i damy znać, kiedy tylko pojawi się coś wartego uwagi.

A Wy, co obstawiacie? Kolejny zwiastun, data premiery STALKER-a 2, a może konkretny gameplay trailer?

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    paź 16, 2020 @ 9:46 am

    Nikt im nie karze pokazywać całej gry…. Marketing rodem z przedszkola…. dzielić się conceptami czy randomowymi screenami poza większym hypem i lepszą opinią graczy nic nie zepsuje im…

  • img
    paź 16, 2020 @ 12:04 pm

    Jak ma to być na poziomie tych ruchomych screenów z prezentacji XBoxa, to niech lepiej nic nie pokazują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *