Ogłoszenia:

Nowa wersja Area of Decay!

img
kwi
29

Miesiąc temu twórcy podzielili się zwiastunem nadchodzącej aktualizacji – wspominaliśmy o tym tutaj, a sam film obejrzeć możecie poniżej. Debiutująca wersja o numerze 0.6.8 jest po prostu rozwinięciem poprzedniej (0.6), jednak wraz z nią do moda zawitała duża nowość…

Mowa o wyczekiwanym od dłuższego czasu Czerwonym Lesie. To ciągle ta sama lokacja, którą znamy z Czystego Nieba, jednak stosownie poszerzona i odrobinę przerobiona. Ikoniczne elementy, takie jak dom Leśnika, kopalnia i most, będący jedyną drogą do Limańska, są oczywiście na swoim miejscu.

Nie miałem jeszcze okazji przetestować tej wersji, ale w wolnej chwili na pewno sprawdzę – po dodaniu Martwego Miasta Area of Decay zyskała moim zdaniem naprawdę sporo i ciekaw jestem, czy tym razem będzie podobnie.

Jak zwykle, wraz z nowym numerkiem pojawił się też szereg drobnych poprawek dla istniejących lokacji, np. we wspomnianym Martwym Mieście przeprojektowano niektóre budynki tak, by można je było swobodnie eksplorować. Następne wersje przyniosą jeszcze więcej – Bagna, Limańsk i Szpital, a także zupełnie nową lokację Czarnobyl-2, gdzie stanie radar Duga. Twórcy przyznają, że praca nad modem odrobinę zwolniła, ale dalszy rozwój nie jest zagrożony.

Jeśli jeszcze nie graliście, a macie DayZ, to zapraszam do znanej, ale jednak nieco innej Zony. Może spotkamy się na którymś serwerze? 😉 Moda pobierzecie tutaj, a na zaostrzenie apetytu – zwiastun.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *