Ogłoszenia:

Nowa grafika ze STALKER-a 2

img
wrz
05

GSC dość niespodziewanie i bez wyraźnej okazji podzieliło się wczoraj renderem pewnego, znanego wszystkim fanom miejsca…

Znajdujące się Kordonie ATP poznaliśmy już w Cieniu Czarnobyla jako kryjówkę oddziału Bandytów, z którymi mieliśmy się rozprawić w ramach pierwszego zadania w grze. Na późniejszych etapach rozgrywki nie nie było żadnego wyraźnego powodu, by tam wracać.

Mimo tego ATP pozostaje ikonicznym zakątkiem Kordonu. To właśnie to miejsce zaprezentowało GSC na nowej grafice – oto ATP w 1985 roku, czyli na rok przed pierwszą katastrofą i jego wersja „teraźniejsza”.

A tutaj wersja statyczna:

Choć nowej grafice ze STALKER-a 2 nie towarzyszyły żadne konkretne informacje i deklaracje, fani snują przypuszczenia, że sequel zabierze nas – przynajmniej częściowo, w ramach retrospekcji – do czasów sprzed pierwszej katastrofy w Czarnobylu.

Osobiście uważam, że kotłownia, znajdująca się w niektórych buildach w tym miejscu, bardziej pasowała do gry. O alternatywnym zadaniu, w którym zamiast z Bandytami, mieliśmy stanąć tutaj oko w oko z Kontrolerem przeczytacie tutaj.

Na koniec dodam, że studio zdementowało już plotki, jakoby miałaby się tu kryć jakaś zagadka.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *