Ogłoszenia:

Niedługo drugi zwiastun STALKER-a 2?

img
paź
31

Po raz pierwszy wspomniałem o tym na naszym Discordzie, ale najwyższy czas podzielić się informacjami ofjcjalnie – możliwe, że niedługo pojawią się nowe informacje, a być może drugi zwiastun STALKER-a 2.

Pierwszy zwiastun zadebiutował w lipcu bieżącego roku i rozbudził nadzieję fanów oraz przyciągnął nowych graczy zainteresowanych tym, co przygotowuje GSC. Po trailerze nastała cisza – kilka obrazków, które miały na celu głównie przywołanie nostalgicznych wspomnień i… to wszystko. Czy mimo zapewnień menadżera PR-u firmy, Zachara Boczarowa, że rok 2020 będzie bogatszy w informacje o S2, na tym miałoby się zakończyć?

Oczywiście, że nie. Pandemia koronawirusa mocno utrudnia wszystkim życie i doprowadziła już do wielu opóźnień, jednak wszystko wskazuje na to, że GSC Game World radzi sobie w tym szaleństwie dobrze i – podobnie jak nasze rodzime The Farm 51 – nie ma problemów z terminami.

Na oficjalnym kanale studia na YouTube, pojawił się kolejny film – na tę chwilę oznaczony jako prywatny, ale bardziej niż pewne jest, że to kolejny materiał prezentujący STALKER-a 2. Jakiego rodzaju? Ciężko powiedzieć…

Plotki, jakie dotarły do nas po raz pierwszy kilkanaście dni temu mówiły o drugim zwiastunie, jaki rzekomo miałby zostać opublikowany przy okazji premiery Xboxa Series X/S, a więc już 10 listopada. Podkreślamy jednak, że są to niepotwierdzone informacje, więc równie dobrze film może zostać opublikowany jeszcze dzisiaj.

Klasycznie trzymamy rękę na pulsie i damy znać, jeśli dowiemy się czegoś nowego. Chociaż jeśli film zostanie upubliczniony, to pewnie i tak dacie nam natychmiast znać 😉

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *