Ogłoszenia:

New Project zostanie wydany w trzech częściach

img
cze
18

Skręca mnie w środku, że po raz kolejny muszę pisać o „New Project, będącym – nomen omen – nowym projektem twórców Lost Alpha DC” 🙂

Ostatnie wiadomości na temat moda to krótkie wideo z wnętrza bunkra Sidorowicza, a niedługo wcześniej – benchmark, dzięki któremu możecie sprawdzić, czy Wasze komputery podołają Nowemu Projektowi. Wczoraj pojawiły się nowe informacje, których wydźwięk jest dość pozytywny – z uwagi na nieustającą pandemię, twórcy mogli poświęcić pracy więcej czasu, a także uzupełnić zespół o nowe twarze, dzięki czemu New Project, jak sami twierdzą, zaczął przypominać grę.

Zła wiadomość jest taka, że New Project zostanie wydany w trzech częściach, powiązanych ze sobą fabularnie. Główny wątek historii opowie o oddziale stalkerów, który po otwarciu drogi na północ postanowił wybrać się do Prypeci i… zniknął. Wcielimy się prawdopodobnie w jego dowódcę, którego zadaniem będzie wyjaśnienie tej sytuacji i znalezienie zaginionych przyjaciół.

Najnowszy raport wspomina jeszcze o całkiem nowej bibliotece obiektów, która posłużyła do wypełniania lokacji – podobno każdy przedmiot ma jakąś swoją małą historię, którą znaleźć można na przykład w notatkach rozsianych po świecie gry. Na ile jest to prawda – ocenimy po premierze, bo chyba nawet najwięksi fani Lost Alphy przyznają, że mod był w niektórych miejscach zbyt pusty.

Niedługo po raporcie pojawiło się kilka screenów, prezentujących odświeżony Kordon. Nie jest to jeszcze ostateczna wersja lokacji.

Z kolei jeśli chcecie posłuchać utworów, które znajdą się w New Project, zapraszamy na oficjalny profil na VK, gdzie znajdziecie kilka nastrojowych ambientów, stworzonych z myślą o grze.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *