Ogłoszenia:

NET Online – gameplay z kolejnego konkurenta Ray of Hope

img
lis
17

Mody wieloosobowe do S.T.A.L.K.E.R.-a nie mają szczęścia, ale może tym razem się uda….

Nie tylko Ray of Hope pochwaliło się ostatnio krótkim gameplayem. NET Online (dawniej S.T.A.L.K.E.R.NET Online) to kolejny multiplayerowy S.T.A.L.K.E.R., stworzony na bazie Zewu Prypeci. Tylko tyle i aż tyle. Projekt rozwija się od mniej więcej dwóch lat i przez ten czas przeszedł sporo zmian, które w znacznym stopniu odmieniły oblicze rozgrywki. Co zostało zrobione ostatnio, dowiedzieć się możecie z jednego z poprzednich odcinków SWNews, a kilka dni temu opublikowany został nowy gameplay:

W jednym z komentarzy twórcy piszą o swoich planach bardzo konkretnie:

„(…) Nie postawiliśmy sobie poprzeczki zbyt wysoko. Na start będą 4 lokacje, bo lepiej pozwolić Wam zagrać wcześniej, niż robić wszystko na raz. Wraz z następnymi aktualizacjami wprowadzimy kolejne poziomy”.

Gameplay pokazuje, że jest jeszcze sporo do poprawienia, ale NET Online wydaje się iść w dobrym kierunku. Jak (i czy w ogóle) będzie to wszystko działać, przekonamy się jak tylko autorzy udostępnią efekty swojej pracy. Biorąc pod uwagę, że mod jest w fazie pre alpha, może to jeszcze trochę potrwać…

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *