Ogłoszenia:

Mod True Stalker na nowych screenach

img
paź
09

Nadchodzący mod True Stalker to jedna z bardziej wyczekiwanych premier – powstająca od kilku lat produkcja zebrała oddane grono fanów i właśnie z tej okazji autorzy podzielili się nowymi screenami.

O fabule moda True Stalker nie wiemy zbyt wiele. Wcielimy się w bliżej nieokreślonego stalkera, który odbył wiele wypraw do Strefy Wykluczenia, jednak nigdy nie odważył się wyruszyć poza Kordon. Za każdym razem, kiedy czuł potrzebę wyruszenia w stronę Centrum Zony, powstrzymywał go strach przed nieznanym. True Stalker rozpoczyna się w momencie, kiedy bohater będzie musiał go pokonać…

Z poprzednich informacji na temat produkcji wiecie, że ukaże się jednocześnie w wersji rosyjskiej i angielskiej. Zobaczymy stare-nowe (bo przerobione) lokacje, nowe funkcje oraz fabułę podzieloną na rozdziały, które uzupełniać mają zadania poboczne. Niedawno pojawiły się doniesienia, że zakończono prace nad wdrażaniem głównej fabuły. Jednocześnie rozpoczęto żmudny proces implementacji reszty mechanik.

Z okazji przekroczenia bariery 3000 obserwujących na stronie moda w serwisie VK.com, twórcy udostępnili całkiem sporo screenów, dzięki którym porównamy wygląd True Stalker w grudniu 2016 (czyli tuż po ogłoszeniu) z tym obecnym. Zmieniło się sporo, ale czy na lepsze – musicie porównać sami.

Po lewej są screeny sprzed czterech lat, po prawej – aktualne.

2016

2020

Mod True Stalker oparty jest na platformie Open X-Ray i wyjdzie w bliżej nieokreślonej (ale raczej niezbyt odległej) przyszłości.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *