Ogłoszenia:

Mimikra w OLR 3.0? Na ten moment niestety nie…

img
lip
12

Co dla fana „buildowskiego” S.T.A.L.K.E.R.-a jest lepsze niż OLR 2.5? Oczywiście OLR 3.0. 

Oblivion Lost Remake uwielbiają wszyscy, którzy tęsknią za tym „utraconym” S.T.A.L.K.E.R.-em, za pewną wizją, którą w pierwszych latach produkcji miało GSC. Teraz czekamy już na OLR 3.0, powstające od kilku lat. Twórcy rzadko dzielą się informacjami, skupiając się na pracy i dopieszczaniu nowej wersji moda. A szkoda, bo gdyby odzywali się częściej, moglibyśmy dowiedzieć się ciekawych rzeczy – jak na przykład tego, że w modzie stoczymy walki z bossami. Jak mówi jeden z twórców moda:

„Tak, w grze będą walki z bossami. Niektóre będą toczyć się według określonej mechaniki, odmiennej od klasycznych potyczek”.

Jeśli znacie opowieści o tym, co miało znaleźć się w Oblivion Lost, zapewne pamiętacie także starcia z unikatowymi wrogami, jak chociażby z Najwyższym Burerem w X18, czy Istotą we Mgle nad Jantarem. Wygląda na to, że przynajmniej część tych koncepcji wróci za sprawą OLR 3.0. Raczej nie ma co liczyć na skomplikowane potyczki w kilku fazach rodem z Souls-like’ów, a bardziej coś na kształt starcia z pewną Pijawką w OLR 2.5.

Oprócz nowości, które pojawią się na pewno są też takie, których niestety nie zobaczymy. Mimikra to jeden z wyciętych mutantów, który nie pojawił się w dopracowanej formie w żadnym modzie. OLR 3.0 miało to zmienić, jednak problemy ze znalezieniem animatora sprawiają, że nie zobaczymy go w premierowej wersji.

„Jeśli chodzi o mimikrę, nie będzie jej w wersji 3.0 z uwagi na brak osoby, która mogłaby stworzyć odpowiednie animacje. Jeśli uda się kogoś znaleźć, to mutant zostanie wprowadzony do gry już po premierze (…)”.

Model Mimikry z OLR 3.0

Znając scenę moderską S.T.A.L.K.E.R.-a, nie będziemy musieli czekać na Mimikrę długo. A na samo OLR 3.0… No cóż, czekamy już od kilku lat i choć wydaje się, że projekt jest już prawie zakończony, nikt nie mówi o dacie premiery. Kiedy to się zmieni, damy znać tak szybko, jak się da.

Jeśli jakimś cudem jeszcze nie graliście w Oblivion Lost Remake, to tutaj znajdziecie najnowszą wersję moda, a w przypadku problemów – przygotowaliśmy wyczerpujący poradnik do gry.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *