Ogłoszenia:

Metro 2033: Legacy – zwiastun kolejnego moda

img
lis
04

Od premiery Przewodnika, pierwszego moda fabularnego do Metro 2033 minęło już kilka miesięcy. Jego twórcy pracują już nad kolejnym projektem, jakim jest Metro 2033: Legacy.

Na temat Przewodnika pisaliśmy już kilkukrotnie, nagraliśmy też krótki gameplay z polskimi i angielskimi napisami. Autorzy zapowiadali, że w przeciągu kilku tygodni od premiery pojawi się angielska wersja językowa moda, ale… Cóż, nie pojawiła się. Na moddb w jednym z komentarzy znaleźć możemy informację, że tłumaczenie zostało anulowane, a twórcy Przewodnika pracują nad kolejnym projektem.

Fabuła Metro 2033: Legacy jest na razie owiana tajemnicą. Wiemy tylko, że akcja moda rozgrywać się będzie po wydarzeniach z Last Light i równolegle do wydarzeń z książkowego Metro 2034. Mod będzie posiadał miniaturowy, ale w pełni otwarty do eksploracji świat. Teren od moskiewskiego Dworca Kijowskiego do Placu Smoleńskiego (zapewne wraz ze stacją metra Smolenskaja) nie jest przesadnie duży, ale ma zapewniać realistyczną wycieczkę po zniszczonej Moskwie; wszystkie najważniejsze budynki mają być na swoim miejscu, w większości otwarte do zwiedzania.

Po lewej - Dworzec Kijowski, po prawej - Plac Smoleński

W Metro 2033: Legacy znajdą się też 3 nowe stacje metra wraz z łączącą je siecią tuneli. Możemy liczyć też na wiele zadań pobocznych, a także spotkanie kilku znajomych postaci z gier oraz książek. Oprócz tego pojawi się nowa broń, dźwięki i inne, drobne zmiany, jak np. przeprojektowany interfejs. Premiera planowana jest na bliżej nieokreśloną datę, ale dopiero w 2021 roku.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *