Ogłoszenia:

Menu główne S.T.A.L.K.E.R.-a na UE4

img
lut
24

Projekt Ivana Sorce dalej się rozwija – tym razem dostaliśmy krótkie wideo z prezentacją menu głównego.

O projekcie Ivana pisaliśmy praktycznie od samego początku, czyli pierwszych prób przenoszenia lokacji ze S.T.A.L.K.E.R.-a na Unreal Engine 4. Początkowo były to krótkie filmy, prezentujące pojedyncze poziomy, ale ogromne zainteresowanie fanów, jak również mediów branżowych z całego świata sprawiło, że Ivan zdecydował się pociągnąć sprawę dalej i stworzyć pełnoprawny remake.

Projekt powstaje już około roku, a przez ten czas pojawiło się naprawdę mnóstwo materiałów. Choć to głównie screeny, S.T.A.L.K.E.R. na UE4 powoli powstaje i nie zanosi się na to, by coś zagroziło jego pozycji. I dobrze – choć „redakcyjnie” nie ze wszystkimi decyzjami Ivana się zgadzamy, tak nie sposób zaprzeczyć temu, że wygląda to naprawdę dobrze.

Dziś moder opublikował nowy film, na którym zobaczymy… menu główne. Okej, nie jest to może najważniejsza informacja odnośnie remake’u, ale pomysł umieszczenia cutscenek ze S.T.A.L.K.E.R.-a w menu głównym jest całkiem niezły.

Warto zwrócić uwagę, że wideo jest pozbawione spoilerów – nikt, kto nie zna historii przedstawionej w grze, niewiele się w ten sposób dowie.

Inną sprawą są niektóre opcje, znajdujące się na liście. Jak będzie wyglądała rozgrywka w kooperacji lub wirtualnej rzeczywistości, dowiemy się w swoim czasie.

A jeśli chcecie być na bieżąco z projektem Ivana, a nie korzystacie z Discorda, sprawdźcie otwarty niedawno fanpage – powinny się tam pojawiać wszystkie największe nowości.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *