Ogłoszenia:

Man-Made pokazało peceta, stworzonego we współpracy z GSC [Aktualizacja]

img
lis
03

Nieźle! Całkiem dobry towar.

Jeśli nie znacie Man-Made, to krótkie wyjaśnienie: firma powstała w 2019 roku, a założyli ją – jak sami o sobie piszą – „profesjonaliści z piętnastoletnim doświadczeniem w pracy nad wydajnymi komputerami do gier”. I choć brzmi to jak czcze przechwałki, to chłopaki mają niezłe pomysły. Dla przykładu coś korespondującego z nadchodzącym Halloween:

Marketing (?) S.T.A.L.K.E.R.-a 2 zdążył nas przyzwyczaić do tego, że większość informacji dostajemy albo przypadkiem, albo niespodziewanie i najczęściej bez kontekstu. Ze współpracą Man-Made i GSC również tak jest, ponieważ jej owoc ewidentnie nawiązuje do nadchodzącej produkcji, ale nie wiemy nic więcej. I zważywszy na to, że Man-Made ma swoją siedzibę w Moskwie, prawdopodobnie niewiele więcej się dowiemy – firmy albo szykują jakiś konkurs, albo zamierzają uruchomić specjalną linię pecetów z motywem S.T.A.L.K.E.R.-a 2.

Tak czy siak na razie powstał jeden egzemplarz i prezentuje się tak:

Przy okazji rozwiązania pierwszego szyfru S.T.A.L.K.E.R.-a 2, GSC wynagrodziło jednego ze zwycięzców pecetem od firmy Invasion Lab. Nie wiemy co w nim dokładnie siedziało, ani jak wyglądał zestaw (albo czy w ogóle powstał…), ale ten od Man-Made robi świetne wrażenie, prawda? Szczególnie, jeśli rzucimy okiem na komponenty, bo w obudowie Cooler Master C700M, która posłużyła za podstawę znajdziemy:

Procesor: Intel Core i7-11700K
Karta graficzna: ASUS TUF RTX 3070 Ti
Płyta główna: ASUS TUF Z590-PLUS WIFI
RAM: Kingston Fury 32 GB 3200Mhz
Zasilacz: Cooler Master V750 Gold

Więcej szczegółów i zdjęć, a także informacja o tym, kto stanie się szczęśliwym posiadaczem tego zestawu ma zostać opublikowana w przyszłości. Jeśli chcecie śledzić tę sprawę, zapraszamy na fanpage Man-Made na Facebooku.

[Aktualizacja – 03. 11. 2021]

Tak, jak można się było spodziewać – zestaw złożony przez Man-Made trafił do szczęśliwca, który rozwiązał pierwszy szyfr GSC. Pojawiło się kilka zdjęć:

Możliwe, że w nadchodzących dniach pojawi się więcej informacji na ten temat. A na razie tylko ciekawostka – zwycięzca czekał na nagrodę 625 dni.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *