Ogłoszenia:

Lost Soul „Maraton” – komiks GSC po polsku

img
maj
14

7 kwietnia GSC opublikowało na swoim fanpage’u pierwszą część komiksu „Lost Soul” (noszącą tytuł „Maraton”) autorstwa Aleksieja Nowickiego.

Opowiada ona o losach młodego człowieka, który w poszukiwaniu zaginionego brata trafia do Zony. Już na samym początku nasz bohater wpada w niezłe tarapaty, jednak z pomocą przychodzi mu stalker-weteran. A dalej… sprawy mocno się komplikują.

Komiks został udostępniony w dwóch wersjach językowych: rosyjskiej i angielskiej – a ponieważ przypadł nam do gustu uznaliśmy, że jest wart uwagi polskiej społeczności stalkerskiej. Mając świadomość, że nie wszyscy Stalkerzy swobodnie władają wspomnianymi językami, podjęliśmy się przetłumaczenia go na język polski. I oto nadeszła chwila, w której możemy podzielić się efektem naszej pracy z nadzieją, że Wam również spodoba się ta „stalkerska historia obrazkowa”. Zapraszamy do lektury i cóż… z niecierpliwością czekamy na dalszy ciąg opowieści o „Maratończyku”.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    Skromna recenzja tłumaczenia Odpowiedz
    maj 14, 2020 @ 19:21 pm

    Według mnie tłumaczenie zostało dobrze przeprowadzone. Jednak nie czytałem jeszcze wersji angielskiej czy rosyjskiej więc nie jestem w 100% pewny swojej opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *