Ogłoszenia:

Los Zony 0.8 – 7 minut rozgrywki

img
wrz
12

Po długim okresie ciszy, autorzy Losu Zony, wydanego oryginalnie w 2016 roku, podzielili się postępami w pracach, publikując zapis rozgrywki.

Los Zony wyszedł oryginalnie w 2016 roku, ale nie podbił stalkerskich serc – mod był nastawiony głównie na freeplay, a wkrótce po premierze odszedł w zapomnienie. W ostatnim czasie zrobiło się o nim głośno za sprawą niespodziewanej aktualizacji, a autorzy informują, że to nie koniec zmian i kontynuują prace nad Losem Zony w wersji 0.8.

Udostępnione dzisiaj wideo skupia się przede wszystkim na zmianach w systemie sterowania, które pozwolą osiągnąć zamierzony przez autorów poziom realizmu. No dobra, „realizmu” – oddanie rzeczywistych warunków w modach do S.T.A.L.K.E.R.-a oznacza zwykle absurdalnie duży poziom trudności i bandytów zdejmujących nas z dwururki z drugiego końca lokacji 😉

Film pokazuje również nowy ekwipunek w akcji. Choć w materiale pojawiają się napisy w języku rosyjskim, nawet Ci z was, którzy nie znają tego języka, powinni się zorientować o co chodzi.

Poprzednią wersję Losu Zony znajdziecie tutaj.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *