Ogłoszenia:

Lipcowe wieści z moda True Stalker

img
lip
30

AP-PRO po wielu latach zaktualizowało swoją stronę internetową. Przy tej okazji twórcy modyfikacji True Stalker podzielili się informacjami z aktualnego stanu produkcji.

Przede wszystkim dobiegły końca prace nad ostatnią lokacją, jaką odwiedzimy. Wersja testowa została już skompilowana, wkrótce zostanie wypełniona dodatkowymi elementami dekoracyjnymi, jak również zakończy się implementacja linii fabularnej.

Wcześniej skompilowano finalne wersje pozostałych poziomów – jeden z nich potrzebował na to aż… czterech dni. W międzyczasie poprawione cykle pogody, wprowadzając jeden zupełnie nowy.

Dodatkowo zakończyły się prace nad interfejsem i menu; twórcy z jednej strony chcieliby się podzielić szykowanymi zmianami, natomiast z drugiej wolą trzymać to w tajemnicy aż do premiery moda. Jako, że udało się znaleźć odpowiednią osobę, pełną parą ruszyła także implementacja paczki broni, jak również dalsze tłumaczenie tekstów.

Przypomnę, że True Stalker jest projektem opartym na Open X-Ray, powstającym już od kilku lat. Premierę zaplanowano na 2020 rok i bardzo możliwe, że będzie to jeden z ostatnich tak oczekiwanych modów przed premierą S.T.A.L.K.E.R.-a 2.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *