Ogłoszenia:

Krótkie wideo od GSC Game World [AKTUALIZACJA]

img
lis
11

Tylko i aż niecała minuta na strzelnicy.

To, że GSC ze STALKER-em zawsze celowało w mniejszą lub większą wierność oryginałom, jeśli chodzi o dostępny w grze arsenał, wszyscy dobrze wiemy. Inna sprawa, że z powodów licencyjnych zmieniono nazwy pukawek, a budowa niektórych nie do końca odpowiadała tej rzeczywistej. Tak, do Ciebie mówię, MP5.

Wygląda na to, że przy okazji STALKER-a 2 deweloperzy idą podobnym tropem, co można było zobaczyć w ostatnim większym materiale z gry. O ile w zwiastunie bez większego wysiłku można było wypatrzeć kilka dziur, tak sama broń nie wyglądała źle i wydaje się, że będzie brzmiała nie najgorzej – GSC udostępniło dzisiaj krótkie wideo z zabawy na strzelnicy.

Jak sami piszą:

„Podczas gdy ktoś może tęsknić za ciepłym latem, my tęsknimy za salwą strzałów, różnorodną bronią, pełnymi pudłami amunicji i innymi przyjemnościami na strzelnicy. Wspomnienia dni pełnych wystrzałów i pracy napełniają nasze serca ciepłem, a nasz arsenał dźwiękowy nowymi kalibrami: .22LR, 9х19, .45 ACP, 5,56х45, 7,62х39, 7,62х54R, 7,62х51 NATO i 12 cal”.

Warto nadmienić, że nie wszystkie bronie, jakie zobaczyć można w materiale pojawią się w grze. GSC kilka miesięcy temu zapowiadało, że szykują większy materiał na temat broni, ale nie operowało żadnymi konkretnymi terminami. Może dzisiejszy film ma nam tylko zaostrzyć apetyt? Poczekamy, zobaczymy…

[Aktualizacja]

Firma Ibis, we współpracy z którą GSC nagrywało powyższe dźwięki, udostępniła dłuższy, bo trwający 4 minuty materiał poświęcony temu samemu zagadnieniu. Nie ma napisów, bo marketing na zachodzie zrobi się sam, ale w wolnej chwili możecie obejrzeć:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *