Ogłoszenia:

Krótkie podsumowanie od Zachara Boczarowa, PR-managera GSC

img
sty
02

Koniec 2020 roku to okres podsumowań. Swoją małą cegiełkę dorzucił też Zachar Boczarow – PR-manager GSC Game World.

Zachar jest dla niektórych postacią kontrowersyjną, ale nic dziwnego; w końcu jako szef PR-u studia, stoi na pierwszej linii frontu. Każde potknięcie w kampanii reklamowej S.T.A.L.K.E.R.-a 2 i każda nietrafiona decyzja odbije się na jego reputacji wśród fanów.

Od czasu zatrudnienia w GSC w 2019 roku, jego publiczne wypowiedzi ograniczyły się do wystąpienia na Games Gathering 2019, gdzie zapewniał, że S.T.A.L.K.E.R. 2 będzie posiadał wsparcie dla modów i że 2020 rok będzie o wiele ciekawszy, jeśli chodzi o informacje o grze. Poniekąd to prawda – w końcu w ubiegłym roku dostaliśmy aż dwa, krótkie zwiastuny. Oczywiście nie mówią wiele, ale patrząc na to optymistycznie, to 100% więcej, niż wiedzieliśmy w 2018 i 2019 roku… Poza Games Gathering, Zachar Boczarow udzielił jeszcze krótkiego wywiadu, który możecie przeczytać u nas po polsku.

Niezależnie od naszej oceny kampanii marketingowej S.T.A.L.K.E.R.-a 2, nie można odmówić Zacharowi pomysłowości, co udowodnił w krótkim podsumowaniu udostępnionym wczoraj wieczorem. Ciężko to ocenić jednoznacznie… Z jednej strony działania reklamowe związane z S2 są dość zachowawcze, ale z drugiej – nie wiemy, na jakim etapie produkcji jest obecnie gra. Jeśli wczesnym, to nadmierny „hype” może tylko zaszkodzić, o czym przekonaliśmy się ostatnio przy okazji premiery Cyberpunka 2077.

 

Szyfr
Strona internetowa
>Zaczynam pracę w GSC<
Silnik i chleb
Rozwiązanie szyfru
Pierwszy screen
Pierwszy zwiastun
Ogłoszenie na Xboxa
I wreszcie zwiastun z perspektywy pierwszej osoby, ekskluzywny dla IGN

Jestem dumny z tego, jak rozwija się ta gra i jak ja rozwijam się wraz z nią.
Jestem dumny z zespołu, dzięki któremu [gra – przyp. red.] żyje i ma się dobrze.

Pozostaje mieć nadzieję, że rozpoczęty właśnie rok będzie jeszcze lepszy pod względem informacji o S.T.A.L.K.E.R.-ze 2.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *