Ogłoszenia:

Krótki film opublikowany przez Denisa Kudaszewa – pracownika GSC

img
sty
10

Na pierwszy rzut oka (i drugi też…) bardziej przypomina Metro, niż STALKER-a.

Denis Kudaszew, posługujący się od wielu lat pseudonimem DKUD powinien być większości z Was bardzo dobrze znany. Jego fanowskie produkcje tworzone najpierw przy użyciu SFM, a następnie Unreal Engine zawsze wyróżniały się niespotykaną jakością i dbałością o detale. W wywiadzie, który udało nam się przetłumaczyć jeszcze zanim YouTube wyłączył możliwość dodawania napisów przez społeczność, DKUD nieco szerzej opisywał proces powstawania jego produkcji i przyznał, że większość pracy wykonuje sam.

Powiedział też, że – choć nie jest w tym kierunku wykształcony – marzy o zatrudnieniu w GSC Game World. Wkrótce potem studio postanowiło docenić jego talent i spełnić to marzenie – od tego czasu Denis zajmuje się… tym samym. A konkretniej: stroną „filmową” powstającego STALKER-a 2. Co prawda kilka razy publikował krótkie filmy na swoim kanale, ale żaden nie był oficjalnie związany z GSC. Tak jest też z kolejną jego pracą, która bardziej przypomina Metro, niż STALKER-a:

Jeśli jeszcze nie znacie poprzednich prac, Denisa, rozejrzyjcie się po jego kanale na YouTube – jest tam sporo naprawdę dobrych produkcji, którym warto poświęcić kilka minut. Możecie też śledzić go na ArtStation.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *