Ogłoszenia:

Kolejny pokaz Dying Light 2 i nowe informacje od twórców

img
cze
25

Wygląda na to, że pokazy Dying Light 2 stają się tradycją – Techland właśnie zapowiedział kolejną transmisję.

Stream z maja zdradził sporo informacji o grze, włącznie z datą premiery. Fani liczyli na więcej i być może niedługo ich ciekawość zostanie zaspokojona, ponieważ Techland przygotowuje kolejny pokaz z cyklu „Dying2know” – odbędzie się ponownie na Twitchu Techlandu. Kiedy? 1 lipca o 21:00.

Tym razem redakcji Gameinformera udało się zdobyć kilka informacji, które mogą być małym przedsmakiem nadchodzącego pokazu.

Twórcy zdradzili między innymi, jak będzie działał multiplayer:

„To gospodarz gry podejmuje decyzje, których reszta graczy doświadcza. Możesz być świadkiem wydarzeń i tego, jak zmienia się świat gospodarza, porównać go do swojego własnego. Wszystkie wybory oraz ich konsekwencje pozostają w gestii gospodarza – nie wpływają na kampanię singlową, ale możesz zachować postępy i zebrane łupy”.

Dowiedzieliśmy się też, kim są Renegaci:

„To byli wojskowi. Bardzo, bardzo bezwzględni. Właściwie nigdy nie chcieli współpracować z żadną inną frakcją w procesie odbudowy Miasta. Są brutalni, chciwi i noszą maski (…) Przeprowadzili pierwsze bombardowanie Miasta chemikaliami, które – jak uwierzyli ludzie – miały ich ochronić”.

O życiu poza Miastem:

„Miasto to największe schronienie ludzi. Właściwie to jedyne miejsce, w którym żyją ludzie. Nazywa się Miasto, bo nie ma żadnego innego. Jest otoczone ogromnym murem, więc nikt nie może wejść i nikt nie może wyjść. Początkowo mury zostały zbudowane w celu trzymania ludzi na kwarantannie, ale – jak przekonają się gracze – nie działało to zgodnie z planem (…) Oczywiście istnieją też inne osady, ale są bardzo małe, rozproszone po całym świecie”.

O lekarstwie z pierwszej części gry:

„Jak fani Dying Light dobrze wiedzą, antyzyna nigdy nie była lekarstwem – jedynie spowalniała proces infekcji. W Dying Light 2 wszyscy są zarażeni, a ludzie uczą się jak żyć z tą infekcją”.

O opaskach, noszonych przez wszystkie postacie w grze:

„Biomarker to urządzenie na stałe przymocowane do żyły nadgarstka za pomocą elastycznej igły i stale monitorujące postęp infekcji. Zakażenie postępuje w ciemności, podczas gdy światło słoneczne i promienie UV powstrzymują je. Gracze powinni zawsze pamiętać, by patrzeć na swój biomarker podczas eksploracji ciemnych zakątków Miasta”.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *