Ogłoszenia:

Kolejne zdjęcia z planu Dezertera

img
sty
29

Dezerter – ekranizacja powieści Aleksieja Stiepanowa, wydanej w 2007 roku i osadzonej w świecie S.T.A.L.K.E.R.-a na kolejnych zdjęciach z planu.

Poprzednio udostępnione zdjęcia spodobały się wszystkim fanom Zony – również od Was odzew był duży i bardzo pozytywny. Dezerter z małego, bliżej nieznanego nikomu projektu powoli urasta do rangi wydarzenia, na które wszyscy czekają. Trudno powiedzieć, czy obsadzenie roli Sidorowicza okazało się takim „samograjem”, czy chodzi o wierność materiałowi źródłowemu, a może jeszcze o coś innego… W każdym razie Jurij Tomaszewski i jego ekipa po raz kolejny udostępnili kilka zdjęć z planu Dezertera, tym razem koncentrujących się głównie na bunkrze i tym, kogo można w nim spotkać.

Pojawiły się też pierwsze głosy krytyki. Na złośliwe pytania o to, czy akcja całego filmu dzieje się w bunkrze autorzy odpowiadają, że przykładają dużą wagę do lokacji i zobaczymy ich zdecydowanie więcej. A kiedy? Nie ma dokładnej daty premiery, ale raczej nie będziemy czekać długo.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    sty 31, 2021 @ 7:26 am

    Znam kilka świetnych filmów, których akcja dzieje się tylko w jednym pomieszczeniu. Zdjęcia pochodzące tylko z bunkra to nie jeszcze powód do podśmiechujek. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *