Ogłoszenia:

Kolejne Dying2know i nowy gameplay z Dying Light 2

img
lip
02

Techland kontynuuje cykl „Dying2Know”; w ramach pierwszej odsłony poznaliśmy datę premiery, a wczoraj mogliśmy rzucić okiem na nowe-stare potwory.

Czemu nowe-stare? Bo podstawowywmi przeciwnikami są ciągle „zombiepodobne” (choć, jak podkreślał jeden z twórców podczas poprzedniej prezentacji, nie będące tak naprawdę zombiakami), ale bestiariusz nieco się od części pierwszej zmienił. Wrogowie ciągle są archetypami typowych, growych „złoli” (duży i silny, ale wolny, mały i szybki, ale słaby, etc), ale jest kilka interesujących nowości.

W takcie „Dying2know”, podobnie jak poprzednio, deweloperzy opowiedzieli nieco o procesie powstawania gry, swoich inspiracjach i wielu innych, ciekawych rzeczach. Cały stream obejrzycie w tutaj, a jeśli interesuje Was tylko nowy gameplay, to proszę bardzo:

Ponadto w ramach wprowadzenia do świata Dying Light 2, Techland we współpracy z Banshee Entertainment przygotował komiks „Banshee: I Am The Cure”. W sprzedaży detalicznej pojawi się podobno jeszcze w tym roku, ale jeśli nie możecie się doczekać, to jego darmową, cyfrową wersję możecie pobrać już dzisiaj z tego miejsca.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *