Ogłoszenia:

Kolejna prezentacja Xboxa już 10 sierpnia

img
sie
07

Poprzednim razem (i poprzednim i jeszcze poprzednim…) mleko się wylało, a GSC gęsto tłumaczyło swój udział w imprezie. Tym razem studio nie zabrało głosu, ale to nie musi oznaczać, że nie zobaczymy STALKER-a 2…

Marcowy pokaz organizowany przez Xboxa, spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony graczy. S.T.A.L.K.E.R. 2 okazał się ważnym punktem tej imprezy i choć materiał, jaki zdecydowało się pokazać GSC nie był gameplayem i – co gorsza – można go było zobaczyć już kilka godzin wcześniej, stanowił jakiś sygnał, że projekt żyje i ma się dobrze.

Kolejny pokaz Xboxa odbędzie się już za kilka dni – 10 sierpnia. Choć w komunikacie na oficjalnej stronie nie ma żadnej wzmianki na temat S.T.A.L.K.E.R.-a 2, GSC Game World ma coraz mniej czasu na przemyślaną, dobrze zorganizowaną akcję marketingową. Prezentacje takie jak ta przyciągają stałą, wierną widownię i mają na tyle szeroki zasięg, że warto z nich korzystać.

Jeśli jesteście ciekawi, czy także tym razem dostaniemy jakiś materiał, zapraszamy 10 sierpnia tutaj albo tutaj. Start o 18:00 naszego czasu.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *