Ogłoszenia:

Już dziś w nocy TGA 2020. Będzie coś o S.T.A.L.K.E.R.-ze 2…?

img
gru
10

Ech, marzenia…

Ustalmy sobie to już na wstępie – nie ma żadnych przesłanek do wyczekiwania S.T.A.L.K.E.R.-a 2 na tegorocznej gali The Game Awards. Żaden z pracowników GSC nie wypowiedział się na ten temat, a jedyna poszlaka to wypowiedź z oficjalnego serwera S.T.A.L.K.E.R.-a na Discordzie, o której wspominaliśmy tutaj.

To może być istotny trop – do końca tego pechowego roku zostało mało czasu. Ostatnią dużą imprezą w 2020 jest właśnie TGA. Ekipa GSC zapytana wprost nabiera wody w usta, ale pewne wskazówki przekazał Geoff Keighley – znany dziennikarz branżowy, prowadzący galę. Ostatnio na Reddicie odbyła się sesja AMA z jego udziałem, na której zdradził kilka istotnych szczegółów dotyczących imprezy.

Dowiedzieliśmy się między innymi tego, że główna część gali potrwa mniej więcej tyle, co zawsze – około 2,5 godziny. Wśród współprowadzących pojawi się wiele sław, takich jak Brie Larson, Troy Baker, Gal Gadot czy Tom Holland – ten ostatni zagra główną rolę w tworzonej właśnie ekranizacji Uncharted, toteż fani liczą na informacje odnośnie filmu właśnie na TGA.

Najważniejszą informacją jest to, że podczas imprezy zaprezentowane zostanie co najmniej 12 nowych gier i mówimy tutaj zarówno o produkcjach wysokobudżetowych, jak i tych mniejszych.

Dzień wcześniej Keighley poinformował za pośrednictwem twittera, że już na pre-show (prezentacji przed główną częścią TGA) zobaczymy 5 nowych tytułów.

Nie wiemy, czy wśród nich pojawi się S.T.A.L.K.E.R. 2, ale jeśli chcecie przekonać się sami, to The Game Awards startuje już dzisiejszej nocy. Można oglądać na przykład na YouTube (poniżej), albo Twitchu czy Steamie. Pełną listę znajdziecie w tym miejscu.

A skoro o Steamie mowa, to tegorocznemu TGA towarzyszy wyprzedaż, która potrwa do 14 grudnia*.

Będziecie oglądać The Game Awards ze względu na S.T.A.L.K.E.R.-a 2 lub z innych powodów? A może poczekacie na pierwsze relacje po imprezie?

 

 

* Wcale nie namawiam, ale Wasteland 3 – pomimo dość dużej ceny – to świetna gra…

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *