Ogłoszenia:

Już dziś startuje Gamescom 2020

img
sie
27

W zeszłym roku czekaliśmy na Gamescom z nadzieją na zobaczenie czegoś dotyczącego S.T.A.L.K.E.R.-a 2. Nie doczekaliśmy się, ale skoro zwiastun mamy za sobą, to może czas wypatrywać kolejnych informacji…?

Targi Gamescom to legenda branży gier. Odbywająca się od 2009 roku impreza przyciąga twórców gier i samych graczy jak magnes; ci pierwsi wiedzą, że staną przed złaknioną nowych informacji publicznością, a ci drudzy, że zobaczą wreszcie wyczekiwane tytuły. Z powodu nieustającej pandemii Gamescom nie odbędzie się w klasycznej formule a w studiu, bez udziału publiczności.

Wszyscy czujemy się już trochę zmęczeni streamami i reżyserowanymi prezentacjami, więc impreza mogłaby odnotować mniejsze zainteresowanie… Mogłaby, ale możliwe, że będzie odwrotnie – mamy „gorący” rok, bo tuż za rogiem premiera nowej generacji konsol, które powinny zainteresować także stalkerów. Możliwe, że dowiemy się więcej na temat Xboxa Series X, a co za tym idzie – samego S.T.A.L.K.E.R.-a 2. A może wcale nie – jak wspominałem w ostatniej Przerwie na Kawę, GSC odpowiadało wymijająco na pytania o ich ewentualny udział w imprezie.

Opening Night Live, czyli impreza otwierająca targi, startuje o 20:00 naszego czasu. Możecie oglądać ją razem z nami tutaj:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *