Ogłoszenia:

Już dziś rozpoczyna się Gamescom 2022

img
sie
23

Okazja dobra jak każda inna…

Minęły raptem dwa miesiące od ostatniego zwiastuna Stalkera 2. Sytuacja w Ukrainie jest niezmiennie napięta, a GSC – choć oficjalnie wróciło do prac nad grą – nie zapowiedziało w żaden sposób swojej obecności na Gamescomie. Z drugiej strony biorąc pod uwagę to, że Stalker 2: Serce Czarnobyla musi być na zaawansowanym etapie prac zdziwiłbym się, gdyby świadomie przegapili taką okazję do pokazania czegoś nowego.

Data wydania nowej gry GSC we wszystkich sklepach została co prawda ustawiona na grudzień przyszłego roku, ale to prawdopodobnie placeholder – Xbox & Bethesda Showcase Extended, na którym pokazano ostatni zwiastun, koncentrował się na produkcjach, jakie zostaną wydane w najbliższych 12 miesiącach, co zostało podkreślone w podsumowaniu streama. Oczywiście bierzemy poprawkę na nieprzewidywalność wojny i to, że w każdej chwili wszystko może się drastycznie zmienić, jednak założenie, że Stalker 2 pojawi się wcześniej niż w grudniu 2023 może mieć sens.

To oznacza, że Gamescom 2022 będzie właściwie jedyną dużą imprezą branżową, na której GSC Game World może pokazać coś związanego ze Stalkerem 2. Opening Night Live rusza już dzisiaj o godzinie 20:00, a śledzić wydarzenie możecie na przykład w tym miejscu.

Jeśli tylko będzie o czym informować, jak zawsze damy znać.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *