Ogłoszenia:

Już dziś PS5 The Future of Gaming

img
cze
11

Dziś o 22 naszego czasu rozpoczyna się PS5 The Future of Gaming. Jedną z atrakcji będzie prezentacja gier, zmierzających na nową konsolę Sony.

Treść imprezy pozostawała tajemnicą do momentu, w którym nawalił brytyjski Amazon, publikując listę wydawców, wśród których znajdziemy 2K, Rockstara, Namco Bandai, Koch Media, Konami czy Bethesdę. Ostatnimi czasy dużo się mówi o kolejnej części Silent Hilla, który według plotek miałby zmierzać właśnie na PS5 oraz o nowym Residencie – nie ma chyba lepszego momentu do zapowiedzenia ich, niż PS5 The Future of Gaming.

Według innych plotek, na Amazonie wylądowało łącznie 118 tytułów, które uruchomimy na nowej konsoli Sony. Oczywiście nie wszystkie musimy zobaczyć już dzisiaj, ale… po co piszę takiego newsa? Pod koniec zeszłego roku przygotowaliśmy film, w którym pojawia się odważna teza o ewentualnej współpracy między GSC Game World, a Sony.

Jeśli okazałaby się trafiona, to właśnie na dzisiejszej imprezie możemy dowiedzieć się czegoś nowego. Albo nie – jak zawsze przypominam, że w tej chwili strzelamy na ślepo. Zamiast odpalania pociągu hype’u, zajrzyjcie po prostu na konferencję Japończyków. Nawet jeśli nie pojawi się tam S.T.A.L.K.E.R.-a 2, to pojawi się na pewno sporo innych, ciekawych gier. Na zachętę – łapcie „reklamówkę”:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *