Ogłoszenia:

Jest data premiery Chernobylite na konsolach

img
lip
23

Wielkimi krokami zbliża się premiera pecetowa. Konsolowa – nieco mniejszymi.

Chernobylite zadebiutuje dosłownie za kilka dni – gra gliwiczan opuści Wczesny Dostęp na Steam już 28 lipca bieżącego roku. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem, to warto pomyśleć o wsparciu projektu jeszcze przed oficjalną premierą – na wszystkich, którzy zdecydują się na wzbogacenie biblioteki o Chernobylite przed 28 lipca, czekają darmowe DLC. Zawartość jest objęta ścisłą tajemnicą, ale jeden z bonusów został ujawniony jakiś czas temu – to Railgun kinetic cannon, o którym więcej dowiecie się tutaj.

Railgun kinetic cannon z Chernobylite

Ostatnio pojawiła się też dobra wiadomość dla posiadaczy konsol poprzedniej generacji – Chernobylite zawita na Xboxa One i PS4 już 7 września bieżącego roku. Posiadacze Xboxów Series S|X oraz PS5 również mogą zagrać, jednak na razie tylko we wstecznej kompatybilności. Data premiery ulepszonej wersji nie jest jeszcze znana.

Polecamy także najnowszy raport na Steamie, w którym twórcy wspominają stan gry po pojawieniu się jej we Wczesnym Dostępie. Naszą opinię o ówczesnej kondycji Chernobylite sprawdzicie z kolei w tym miejscu.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *