Ogłoszenia:

GSC opublikowało nowy gif i wypowiedziało się na temat ostatniego zwiastuna

img
sty
15

GSC Game World podzieliło się krótkim podsumowaniem ostatnich informacji na temat S.T.A.L.K.E.R.-a 2. Pojawił się również nowy gif z okazji przekroczenia 200 tysięcy obserwujących profil gry na VK.

Zachar Boczarow już po raz kolejny dzieli się wieściami na temat S.T.A.L.K.E.R.-a 2 za pośrednictwem strony Xboxa. Nie ma tego dużo i nie znajdziecie tam praktycznie niczego, czego byście już nie wiedzieli. Jest trochę o miejscu akcji zwiastuna:

„Krótka scenka rozgrywa się w zrujnowanej szkole na obrzeżach martwego miasta Prypeć. To ekstremalnie niebezpieczne miejsce i nikt nie chciałby się znaleźć tutaj z własnej woli. Mimo tego okolica nie wydaje się być zupełnie opuszczona: jest tu świeżo rozpalony ogień, a w pobliżu niego – gitara. Skif nie ma jednak czasu; wyraźnie gdzieś się spieszy. Wygląda na to, że podąża za nim jakieś nieuniknione niebezpieczeństwo.

I oto jest – Emisja. Rozpoznawalna część serii S.T.A.L.K.E.R., potężne uderzenie anomalnej energii z samego centrum Zony. Emisja występuje od czasu do czasu i jest niezwykle niebezpieczna, może zabić w mgnieniu oka. Kiedy stalker zauważy, że się rozpoczyna, powinien natychmiast szukać schronienia i przeczekać tam do jej zakończenia mając nadzieję, że uda mu się przetrwać. Właśnie dlatego Skif się tak spieszy – z pewnością szuka schronienia w budynku”.

Jak wspomniałem na początku – albo sami do tego doszliście, albo czytaliście nasz tekst.

W dalszej części wypowiedzi Zachara robi się ciekawie, bo to chyba pierwsza, oficjalna informacja odnośnie progresu w procesie produkcji:

„Na koniec chcielibyśmy zakończyć paroma słowami o aktualnym statusie rozwoju. Robimy postępy, również z wersją na Xboxa Series X|S. Naszym celem jest dostarczenie produktu o możliwie najwyższej jakości na każdej platformie, na której się pojawi. Z szybkim dyskiem SSD, obsługą RTX (zarówno na Series S oraz X) cieszymy się, że S.T.A.L.K.E.R. 2 zapowiada się na najlepsze doświadczenie, jakie początkowo obiecaliśmy”.

Choć nie są to zbyt konkretne informacje, to na uwagę zasługuje fakt, że są JAKIEŚ. Od opublikowania zwiastuna minęły właśnie dwa tygodnie; czyżby oznaczało to, że GSC przyspieszy wreszcie z marketingiem gry? Oby. Cały artykuł w języku angielskim znajdziecie w tym miejscu.

Przy okazji na Instagramie S2 pojawiły się trzy nowe posty:

Natomiast na profilu gry na VK opublikowano nowy gif z okazji 200 000 obserwujących (jeśli nie widzisz obrazka, kliknij tutaj):

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *