Ogłoszenia:

GSC Game World na Games Gathering 2020

img
lis
28

Obecność studia GSC Game World na tegorocznym Games Gathering została nieoficjalnie potwierdzona. Co to dla nas oznacza?

Games Gathering to największa we wschodniej Europie impreza, przeznaczona głównie dla deweloperów i poświęcona zarówno tworzeniu gier, jak i samej teorii pracy nad grami. Panele dyskusyjne z twórcami i prowadzone przez nich wykłady pozwalają dowiedzieć się więcej o samej pracy, czy aktualnych trendach w branży. Jest to także jedno z lepszych miejsc do rekrutacji nowych pracowników, z czego wiele studiów chętnie korzysta.

W ubiegłym roku konferencję odwiedzili pracownicy GSC Game World, włącznie z szefem studia, Siergiejem Grigorowiczem oraz menadżerem PR-u, Zacharem Boczarowem. To tam Boczarow zdradził pierwsze informacje na temat S.T.A.L.K.E.R.-a 2 i to tam padła deklaracja o „znacznie ciekawszym dla fanów S.T.A.L.K.E.R.-a roku 2020”.

Jeśli nie chcecie oglądać całego filmu, wypowiedzi Zachara są kolejno w 3:23, 4:38 oraz 9:58.

Imprezie towarzyszyło stoisko, na którym zobaczyliśmy pierwszy artwork ze S.T.A.L.K.E.R.-a 2, który podziwiać mogliśmy w ruchu na lipcowym zwiastunie. Zdjęcia z imprezy udostępniliśmy także na naszym FB:

Nawiasem mówiąc – wydarzeniu towarzyszył całkiem niezły mem, który warto przypomnieć 😉

Tegoroczne Games Gathering z uwagi na pandemię koronawirusa odbędzie się w całości online. Wiedzieliśmy wcześniej, że wezmą w niej udział np. pracownicy 4A Games (którzy sporo ostatnio mówili o nowym Metrze), ale nie mieliśmy żadnych informacji o udziale GSC, które w ubiegłym roku było jednym ze sponsorów wydarzenia.

Organizatorzy GG 2020, jak również Zachar Boczarow, potwierdzili już obecność GSC Game World na tegorocznej edycji. Studio będzie miało własne, tym razem wirtualne stoisko.

Z lewej:

– Witam, czy GSC będzie na tegorocznej imprezie w dniach 3-6 grudnia?

– Tak, będzie.

Z prawej:

– Będziecie mieli własne stoisko, czy będziecie tylko uczestnikami konferencji?

– Będziemy mieli wirtualne stoisko, jesteśmy też platynowymi sponsorami.

Oczywiście nie oznacza to, że pojawią się jakiekolwiek informacje o S.T.A.L.K.E.R.-ze 2. Przypominamy jednak, że kilka tygodni temu wypłynęły sugestie, że to jeszcze nie koniec nowości w tym roku. Pozostaje nam więc czekać – Games Gathering 2020 rozpoczyna się 3 grudnia.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *