Ogłoszenia:

Gra planszowa w świecie Stalkera ufundowana w kilka minut

img
cze
15

Błyskawiczna zbiórka i paczka całkiem przyjemnie prezentujących się gadżetów.

W lutym pojawiły się pierwsze doniesienia na temat oficjalnej planszówki w Zonie i była to wiadomość tym milsza, że odpowiedzialne jest za nią nasze rodzime Awaken Realms. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zbiórka miała ruszyć pod koniec drugiego kwartału i tak też było… Z tą różnicą, że cała potrzebna kwota (50 tysięcy dolarów) została uzbierana w niecałe 4 minuty.

Zbiórka trwa dalej, a licznik rejestruje kolejne wpłaty – wydaje mi się, że do zakończenia kampanii, co będzie miało miejsce dopiero 4 lipca, twórcy dostaną potężny zastrzyk gotówki. To tylko udowadnia to, co ja wiem od dawna: Stalker, pomimo wielu lat od wydania ostatniej gry i różnych problemów utrudniających tworzenie Stalkera 2, to ciągle silna marka, której adaptacje mogą dorównywać najpopularniejszym seriom gier.

Jednak to nie koniec, ponieważ oprócz błyskawicznego sfinansowania planszówki, Awaken Realms podzieliło się drogim, ale bogatym zestawem Stalker Legacy Collectors Chest, w skład którego wejdą m.in. klasyczne naszywki frakcji, plakat, metalowe pudełko i inne gadżety, ale uwagę przykuwa imponująca i całkiem spora (25cm) diorama.

Awaken Realms podzieliło się też zwiastunem, na którym zobaczymy poszczególne elementy tej edycji:

Cena? Spora, zważywszy na fakt, że nie dostajemy tutaj samej gry planszowej, a jest to tylko pudło z gadżetami dla stalkerskich „ultrasów” – 199,99 dolarów, a więc ponad 800zł.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *