Ogłoszenia:

Gra Dusz: Nowy Początek

img
Kwi
15

Zona zna różne historie…

W skrócie

Tytuł oryginalny: Игра Душ Новое Начало
Twórca: Ferveks
Data wydania: 11 III 2020
Wersja językowa: RU
Wymagana wersja gry: 1.0004

1/5 (4)

Opis

Przygoda, która bierze swój początek tam, gdzie opowieści większości straceńców wędrujących po Zonie. Jako Nemo, wraz z tajemniczym towarzyszem, Sokołowem, docieramy do posterunku wojskowego na Kordonie. Trzymając mocno walizkę z pieniędzmi na łapówkę dla dowódcy zastanawiamy się, co nas czeka. Pasjonujące przygody? Szybka śmierć w pobliskiej anomalii? Niezależnie od zakończenia, wszystko będzie lepsze od dalszej wegetacji na Wielkiej Ziemi.

„Zona zna różne historie” – tymi słowami rozpoczyna się intro do Gry Dusz, jednak historię Nemo możecie napisać sami. Nie ma tu żadnych utartych schematów i konieczności sztywnego podążania za ustaloną odgórnie linią fabularną; wszystkie zadania można rozwiązać na kilka różnych sposobów, a większość z nich zmusi Was do podejmowania trudnych decyzji, które zawsze będą miały konsekwencje w przyszłości. Mówienie czegokolwiek więcej mogłoby zepsuć frajdę płynącą z przechodzenia moda, a naprawdę warto to zrobić; oprócz nowości wizualnych, znajdziecie w nim sporo ciekawych rozwiązań gameplayowych, jak np. w pełni funkcjonalny system craftingu przedmiotów, oparty o znajdywane po drodze receptury czy gra w Oczko, wynagradzająca cierpliwość wartościowymi nagrodami.

  • nowa fabuła;
  • nieliniowość rozgrywki;
  • sporo zadań pobocznych, łączących się w większe historie;
  • system craftingu;
  • nowe przedmioty, uzbrojenie, ubrania;
  • momentami to ciężki survival – trzeba walczyć o życie

Jeszcze jedno – można powiedzieć, że mod jest w trakcie tłumaczenia. Uściślając – właściwie to jest przetłumaczony, ale nie miałem czasu na ostatnie szlify, dlatego też posiedzi sobie jeszcze w „zamrażarce” jakiś czas. Wrócę do tematu, bo jest naprawdę warty sprawdzenia. Dam Wam znać, kiedy to będzie.

Pobieranie

Instalacja

Rozpakuj archiwum i przenieś jego zawartość do głównego katalogu gry.

Zainstaluj opcjonalne dodatki.

Pobierz i rozpakuj patcha – przenieś jego zawartość do głównego katalogu gry.

To samo zrób z patchem 2.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *