Ogłoszenia:

Gesty oraz otwarty świat w X-Ray Multiplayer Extension

img
kwi
27

XrMPE to – jeśli jest ktoś, kto jeszcze o nim nie słyszał – projekt, dzięki któremu będziemy mogli przemierzać Zonę we dwoje. Albo we troje. Albo w dziesięcioro; kilka trybów gry pozwoli bawić się zarówno w tułaczkę po Zonie, jak i klasyczne mecze, polegające na walce z falami mutantów.

Ostatnio autorzy podzielili się dwoma krótkimi materiałami – pierwszy prezentuje system gestów. Nie ma tego wiele, ale do prostej komunikacji między stalkerami powinno w zupełności wystarczyć. Zresztą hej, mamy XXI wiek, jest jeszcze ktoś, kto nie korzysta w grach wieloosobowych z komunikacji głosowej?!

Drugi to wizyta w Barze w trybie otwartego świata. Krótka, ale ptaszki ćwierkają, że wkrótce może pojawić się coś więcej…

Kiedy wychodzi xrMPE? Właściwie już wyszło – beta z trybem „Obrony” jest dostępna. Możecie śledzić rozwój produkcji na moddb lub (rosyjskojęzycznym) AP-PRO.ru. Jeśli pojawią się jakieś istotne informacje, na pewno damy znać. Na deser zostawiam jeszcze utwór, o którym wspominaliśmy jakiś czas temu w newsach, ale jest tak dobry, że warto posłuchać.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *