Ogłoszenia:

Gameplay z Chernobyl Liquidators Simulator

img
paź
02

O Chernoybyl Liquidators Simulator mówiliśmy po raz pierwszy w sierpniu zeszłego roku – przy okazji jednego z materiałów na Stalker World. Gra na szczęście nie umarła – wręcz przeciwnie, bo właśnie opublikowano gameplay.

Warszawskie Live Motion Games ma na koncie jak do tej pory Train Station Renovation, będący, jak sama nazwa wskazuje, symulatorem renowacji stacji kolejowych. Premiera odbyła się wczoraj i na chwilę, w której piszę te słowa, gra zebrała całkiem niezłe recenzje. Nie zmienia to jednak faktu, że to kolejny symulator „z generatora” – jeśli graliście w jeden, to to graliście we wszystkie; zmieniają się tylko realia, tekstury i modele.

Train Station Renovation

W portfolio twórców znajdziemy inne, niewydane produkcje, takie jak Fat[EX] Courier Simulator, Bakery Simulator czy Car Trader Simulator. Jest tam również Chernobyl Liquidators Simulator, w którym będziemy walczyć ze skutkami katastrofy czarnobylskiej elektrowni.

Opublikowany gameplay z wersji pre-alpha zapowiada sporo spacerowania, naprawiania i kombinowania. Twórcy obiecują system podejmowania decyzji, eksplorację okolic elektrowni i samej Prypeci, a także odkrycie prawdy o spisku, kryjącym się za katastrofą. Jest też mowa o realizmie, ale ale to – jak w innych symulatorach – traktujemy z przymrużeniem oka. Na ten moment ciężko ocenić jakość samej gry, bo jest to dopiero wczesna wersja, ale temat jest na tyle intrygujący, że warto mieć na nią oko.

Chernobyl Liquidators Simulator nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale możecie dodać grę do swojej listy życzeń na Steam.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *