Ogłoszenia:

Galerie ze STALKER-a – zmiany nie tylko kosmetyczne

img
cze
27

Dotychczas była u nas właściwie jedna galeria ze STALKER-a i jedna galeria z anulowanego STALKER-a 2. Ulepszyliśmy trochę tę formułę, tworząc coś zupełnie nowego.

Poświęciliśmy ostatnio sporo czasu, by dopiąć coś, co miało pojawić się na CentrumZony.pl już jakiś czas temu, ale wiecie jak to jest – zawsze znajdzie się jakiś powód, by odwlec prace. Szczególnie, kiedy chodzi o sprawy wymagające więcej niż kilku kliknięć. Jako, że pogoda w całym kraju nikogo nie oszczędza, to świetny moment na przeprowadzenie małej rewolucji.

Aż do dzisiaj było u nas tak, że mogliście zajrzeć go galerii screenów ze STALKER-a, w której znajdziecie – cóż za zaskoczenie – screeny ze wszystkich oficjalnych odsłon gry oraz modów. Oddzielnie, w zupełnie innym miejscu znajdowała się galeria z anulowanego STALKER-a 2. Połączenie ich było kwestią czasu, bo doszliśmy do wniosku, że takie rozwiązanie jest mało intuicyjne. Tylko znacie nas przecież nie od dziś i chyba nie będzie dla was zaskoczeniem jeśli napiszę, że wrzucenie stron do jednej kategorii to trochę za mało.

Przerobiliśmy wszystko to, co jest i dodaliśmy coś, czego niestety nie udało mi się znaleźć w polskim internecie – wszystkie oficjalne szkice i artworki, jakie pracownicy GSC Game World stworzyli podczas prac nad trylogią. Większość z nich jest opisana, chyba tylko w jednym przypadku nie udało nam się znaleźć żadnych odniesień w dokumentach projektowych ani w żadnym innym miejscu. Są też i takie grafiki, które do tej pory podziwiać mogliście w wersji oryginalnej, a od dziś macie je po polsku. Jak na przykład jedna z pierwszych map okolic fabryki Jupiter:

Nie jest to koniec zmian, jakie chcemy wprowadzić. Będą dotyczyły zarówno strony, jak i kanału, ale na konkretniejsze informacje w tej sprawie będziecie musieli jeszcze troszkę poczekać.

Odświeżoną galerię znajdziecie w tym miejscu (a w menu w kategorii Uniwersum). Jeśli trafimy na oficjalne szkice i artworki, których nie uwzględniliśmy, zbiór zostanie uzupełniony.

Miłego przeglądania.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *