Ogłoszenia:

Wrażenia po obejrzeniu pierwszego zwiastunu.

  • Autor
    Posty
  • #11196

    Zwiastun według mnie pokazuje ten przygnębiający klimat jaki znamy z poprzednich odsłon, stylistyka jak najbardziej pasuje do uniwersum stalkera a sam trailer w 4k robi wrażenie 😀

    #11202

    Ja na razie wstrzymuję się od głosu :> Muszę to przetrawić…

    #11209

    Jak dla mnie fajny, ale umiejętnie ukrywa to co najważniejsze, no i nie ma chleba 🙂

    #11213

    Ja nie nie lubię takich zwiastunów. Gówno pokazują szczerze.
    A to jak GSC obchodzi się z marketingiem gry i jak traktuje graczy którzy co jak co utrzymywali przy życiu stalkera… już wczoraj na discordach się nagadałem o tym… Znam początkujących młodych developerów co robią lepszą pracę z PR swojej gry niż to przedszkole co GSC robi.

    Dla mnie ten trailer tylko potwierdził że GSC jest totalnym dnem. Wygrzebali stalkera tylko dla tego że Cossacs miał tragiczną sprzedaż i marketing(gsc…) więc łapią się na znany tytuł i kieszeń MS by nadrobić.
    Nie jest to gra robiona już dla pomysły jak to było z S1, jest to kolejna wydmuszka robiona dla kasy przez tragiczny mix niedoświadczonych ludzi, i dla tego grigor wydaje kasę by zebrać ludzi KTÓRYCH SAM w zasadzie wyjebał na ulicę bez wyjaśnień by naprawili to co mają teraz

    #11242

    Gdy pokazali Kordon to się trochę łezka w oku zakręciła:]

    #11249

    Ja ogólnie nie jestem fanem trailerów bo one zwykle niewiele mówią o grze. Ważne że chociaż co nieco pokazali, bo o Stalkerze 2 praktycznie nic nie wiemy. Nie jestem nastawiony aż tak negatywnie jak Paranoia, ale wielkich nadziei też sobie nie robię. Bardzo fajnie że robią Stalkera 2, a jak im to wyjdzie to się okaże.

    Co do premiery to mimo wszystko obstawiam 2021 rok. Może późna jesień. Skoro dopiero niedawno do GSC wrócił Yasenev, to pewnie jeszcze mają sporo do zrobienia. Wątpię by przyjmowali tak ważną i doświadczoną osobę kilka miesięcy przed premierą, bo i po co? Do małych poprawek w kodzie albo AI? Nie ma szans.

    Poza tym lepiej poczekać rok dłużej i dostać produkt dopracowany.

    #11372

    Zgadzam się z Dominem, mam tylko nadzieje, że GSC nie spotka się z problemami spowodowanymi zbyt wczesnym ogłoszeniem daty premiery, powoduje to presje czasu, która się często się odbija na jakości finalnego produktu (np poprzez glicze, i wycinanie zawartości).
    Ja osobiście na miejscu Grigorowicza zaczekałbym aż produkt byłby ukończony w 95 %.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.