Ogłoszenia:

Jak sądzicie czy S.T.A.L.K.E.R 2 będzie godnym następcą?

  • This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 lat, temu by Domin.
  • Autor
    Posty
  • #9622

    Czy S2 będzie godnym następcą dla zasłużonej już serii S.T.A.L.K.E.R ? Czy GSC go nie zepsuje ?

    #9624

    Chyba wszyscy wierzą że tak będzie, GSC wie jak duże wymagania ma społeczność stalkera i myślę, że postarają się nas nie zawieść. Moją największą obawą jest to czy S2 pójdzie na moim PC xD

    #9723

    Będzie to średniak raczej. Głównie z powodu konsol i samego rynku/oczekiwać. Bo pepsi-man sam przyznał że skupiają się na rynku z poza wschodniej europy.

    Głownie czego ja się obawiam to bardziej uproszone elementy rpg/inventory, Więcej cutscen i quick eventów i raczej fabuła nie będzie taka dziwna jak soc, która miała dziury i niedorobienia ale dawała ten dziwny klimat grze. teraz raczej będzie bardziej sterylnie i prosto, a gracz będzie prowadzony za rączkę.

    przez te rzeczy gra nie da tego samego „odczucia” co pierwsze stalkery. bo co jak co ale te niedorobienia, komplikacje w dziwnych miejscach i widoczne cięcia sprawiają że stalker i jego mody mają atmosferę. Gdy nawet mody starają się to wszystko doszlifować otrzymujesz byle jaki produkt który jest technicznie lepszy ale rozgrywka i atmosfera traci. więc jeśli sami twórcy zaczną stalkera dopieszczać i polerować otrzymamy raczej takiego średniaka, kopie metra albo fallouta.

    Gdzieś tam głęboko w sercu mam nadzieje że oleją dzisiejsze standardy i oczekiwania i walną znów chaotyczny mix co da super atmosferę, ale zapowiedzi że skupiają się na rynku zachodnim i na konsolach mówią jasno że to będzie średniak dla mas.
    Pograć pewnie będzie można ale nie będzie to to samo…

    #9724

    Obrazek poniżej pokazuje jak S2 nie powinien wyglądać. Ale GSC może zdecydować się na uproszczenie gry pod rynek burgerowpierdalaczy żeby Gra lepiej się sprzedała. Ale narazie można tylko spekulować, nie mamy zbyt wielu ciekawych informacji na temat S2 i pozostaje jedynie zaufać GSC. Chociaż z tym zaufaniem byłbym ostrożny…

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    #10306

    Cóż krótko… Mam obawy ponieważ poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko, powiedziałbym nawet że ekstremalnie wysoko ale nadzieję mam i liczę że GSC jednak stanie na wysokości zadania i Stalker 2 będzie godnym następcą poprzednich części. Raczej nie wieżę w to że Stalker 2 będzie najlepszą częścią serii i jeśli chodzi o mnie to tak jak teraz moja skala prezentuję się następująco, pierwsze miejsce Cień Czarnobyla, drugie Zew Prypeci no i Czyste niebo na trzecim tak po premierze S2 zakładam że moja skala będzie następująca, pierwsze Cień, drugie Zew, trzecie S2 i czwarte Czyste…

    Pozdrawiam Stalkerzy !

    #11250

    DzikiBreeki, ten screen idealnie podsumowuje dzisiejsze gry 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.