Ogłoszenia:
  • Autor
    Posty
  • #6624

    link https://centrumzony.pl/buildy/link wyświetla error 404

    #6641

    Tak, zaraz usuniemy linki, to buildy które nie są jeszcze gotowe. Nad tabelką masz informację 😉

    Na ten moment gotowe są buildy z lat 2001 i 2002. Na więcej musicie jeszcze trochę poczekać.

    #6667

    Tak, zaraz usuniemy linki, to buildy które nie są jeszcze gotowe. Nad tabelką masz informację 😉

    Na ten moment gotowe są buildy z lat 2001 i 2002. Na więcej musicie jeszcze trochę poczekać.

    Ah, moja wina. Nie zauważyłem tego ostrzeżenia przez zachwyt tylu buildów pod ręką.

    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 lat, temu przez Skajdrovski.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana3 lat, temu przez Skajdrovski. Powód:Błąd ortograficzny, dokładniejsze wyjaśnienie
    #6685

    Daj nam trochę czasu, to będą pod ręką 😉

    #12219

    Po kliknięciu w Katalogu Modów w następujące mody wywala 404 (https://centrumzony.pl/s-t-a-l-k-e-r/katalog-modow/url)

    – Czas Sojuszu
    – Zmierzch Zony
    – Droga na Północ

    Prócz tego nie znalazłem tam jednego z popularniejszych modów standalone, a mianowicie Lost Alpha. Nie ma go ani w oryginalnej wersji, ani w ostatnio wydanej Directors Cut, a warto dodać, że są do nich już opracowane spolszczenia.
    W sumie to właśnie w poszukiwaniu tego spolszczenia znalazłem centrumzony.pl! Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i klarowności jaki cechuje tą stronę. Już wiem, że będę tu częstym gościem.

    Aha! Bym zapomniał! Pierwszy post, więc od razu się przywitam. Andrzejas jestem. Miło mi tu zawitać. 🙂 Nie spodziewałem się, że w samym centrum zony znajdę tak świetnie zaopatrzony obóz!

    #12273

    Hejże, jak to nie ma? Pewnie, że jest 🙂
    Katalog jest cały czas w budowie i będzie pewnie jeszcze przez dłuższy czas – za mało rąk do pracy, więc nie wszystko zrobimy od razu… Teraz na tapecie jest całkowite przebudowanie forum – będzie prościej i wygodniej. A jako, że od początku była to taka „dostawka” do strony, dostawką pozostanie.

    Tak czy siak – witaj, miło Cię poznać 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.