Ogłoszenia:

Filmowa Przestrzenna Anomalia nadchodzi

img
kwi
22

Kolejny, ciekawy film na horyzoncie.

Przestrzenna Anomalia jest jednym z bardziej popularnych modów do STALKER-a i nic dziwnego; produkcja nie należała do najdłuższych, ale intrygujący pomysł i porządne wykonanie sprawiły, że zdobyła wielkie uznanie wśród graczy.

Ogłoszony niedawno film o tym samym tytule nie nawiązuje bezpośrednio do moda, jednak korzysta z tych samych zabiegów fabularnych; umieszcza bohaterów we wnętrzu przestrzennej anomalii, by – w tym przypadku – pokazać nam, skąd wzięli się bojownicy Monolitu i dlaczego są wrogo nastawieni nawet po zniszczeniu Świadomości-Z.

Wydarzenia przedstawione w filmie rozgrywają się równolegle do tych z Zewu Prypeci. Kluczowe dla historii będzie to, że po starciu w szpitalu Diegtiariow zerwał komunikację, a Kaznodzieja Monolitu przeżył upadek z dachu… SBU szybko wysyła kolejnego agenta, którego celem jest przeniknięcie w szeregi fanatyków.

Bohater jest byłym stalkerem, który znał kiedyś Striełoka i jego towarzyszy, choć na co dzień trzymał się z własną, niewielką ekipą. Jak to w Zonie bywa, przez zwykłe zrządzenie losu trafia razem z oddziałem Monolitu w przestrzenną anomalię i… Wiecie przecież, jak to działa – w takim miejscu do głosu dochodzą największe demony.

Na jednym z udostępnionych zwiastunów zobaczymy wspomnianego Kaznodzieję oraz – wyraźnie uszkodzony – Obiekt nr. 62:

Na innym zaprezentowano retrospekcję głównego bohatera:

Filmowa Przestrzenna Anomalia zadebiutuje prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *