Ogłoszenia:

Fallout New Vegas: The Frontier – zwiastun i data premiery!

img
gru
26

W temacie modów do Fallouta dzieje się sporo. Czekamy na premierę kilku projektów (chociażby Fallout 4: New Vegas), a jeden z nich zadebiutuje już niedługo.

Mowa o Fallout New Vegas: The Frontier, który zabierze nas z gorących pustkowi Mojave do zaśnieżonego Portland w stanie Oregon. To, co kiedyś było majestatycznym i tętniącym życiem miastem, obecnie jest zamarzniętym gruzowiskiem, tytułowym The Frontier. Nieustanne walki o dominację pomiędzy Republiką Nowej Kalifornii i Legionem sprawiają, że okolica każdego dnia popada w coraz większą ruinę…

Na nowej mapie odwiedzimy zróżnicowane miejsca, wśród których znalazło się miejsce dla terenów zurbanizowanych, gór i kompletnie wymarłych Zamarzniętych Pustkowi. Eksploracja będzie wymagała dobrego przygotowania.

Ponadto zupełnie nowa pogoda, 3 główne linie zadań (i ponad 50 pobocznych), nowe potwory, efekty, walki z bossami, wyjątkowy sprzęt, samochody i wiele, wiele więcej.

Fallout New Vegas: The Frontier powstaje już od około 6 lat. Udostępniony wczoraj zwiastun pozwala zobaczyć (swoją drogą – imponującą) przejażdżkę samochodem oraz zdradza WRESZCIE datę premiery.

Na Pogranicze udamy się już 15 stycznia przyszłego roku. Więcej informacji na temat moda znajdziecie na jego stronie.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *