Ogłoszenia:

Fallout New Vegas: The Frontier – premiera!

img
sty
16

Przed końcem roku pojawiła się informacja o premierze Fallout New Vegas: The Frontier. Terminu udało się dotrzymać, a wielki, wyczekiwany od lat mod wylądował.

Sześcioletni proces produkcyjny i duże ambicje, które mogły doprowadzić do fiaska projektu nie wróżyły dobrze, ale wygląda na to, że nie obawy okazały się bezpodstawne; Fallout New Vegas: The Frontier pojawiło się zgodnie z planem 15 stycznia, czyli wczoraj. Twórcy mówią, że jest to największa modyfikacja do New Vegas i choć przyznam szczerze, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, to lista wprowadzonych nowości robi wrażenie.

Znajdziemy tu mnóstwo pancerzy, ponad 150 broni, zupełnie nową fabułę, rozgrywającą się w całkowicie nowym otoczeniu, z własnymi postaciami, frakcjami i problemami. Największe wrażenie robią jednak prezentowane już w poprzednim zwiastunie samochody, którymi przemierzać możemy zamarznięte okolice Portland w stanie Oregon.

Pojawił się także zwiastun premierowy:

The Frontier pobrać możecie z Nexusa, a jeśli nie chcecie instalować dodatkowego oprogramowania, mod dostępny jest również na Steamie. Oczywiście do działania wymaga posiadania Fallout: New Vegas w swojej bibliotece.

Jak tylko znajdę wolną chwilę i zacznę uszczuplać kupkę wstydu, zaczynam grać. Wam radzę to samo, bo wygląda na to, że twórcom udało się spełnić większość (o ile nie wszystkie) ambitnych założeń, jakie przed sobą postawili.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *