Ogłoszenia:

Fabryka Jupiter na nowych screenach z Area of Decay

img
maj
26

Stare kąty w odświeżonej wersji.

Podczas gdy GSC prawdopodobnie wróciło do pracy nad STALKER-em 2, wiele modów rozwija się w swoim własnym, najczęściej ślimaczym tempie. Nie inaczej jest z Area of Decay, czyli modem do DayZ, który odtwarza lokacje znane z trylogii STALKER-a. Większość znajomych miejscówek jest już mniej lub bardziej gotowa, a następna w kolejce zdaje się być fabryka Jupiter, jaką mogliśmy zwiedzać w Zewie Prypeci.

Na udostępnionych screenach na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia nie z idealnym przeniesieniem oryginalnej geometrii poziomu, a bardziej z wariacją na jego temat. Znajdą się jednak znajome zakamarki, które z chęcią zwiedzę po raz kolejny w nowej wersji.

Na udostępnionych screenach na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia nie z idealnym przeniesieniem oryginalnej geometrii poziomu, a bardziej z wariacją na jego temat. Znajdą się jednak znajome zakamarki, które z chęcią zwiedzę po raz kolejny w nowej wersji. Więcej informacji na temat Area of Decay i samego moda znajdziecie w steamowym warsztacie.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *